Webform Calculation Components (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
