Webform Calculation Components (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Operation
hi: काम

en: Empty
hi: खाली

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
