Webform Calculation Components (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Width
id: Lebar

en: Operation
id: Operasi

en: Empty
id: Kosong

en: Percentage
id: Persentase

en: Default value
id: Nilai bawaan
