Webform Calculation Components (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Width
is: Breidd

en: Empty
is: Tóm

en: Percentage
is: Prósenta

en: Default value
is: Sjálfgildi
