Webform Calculation Components (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Width
jv: Ambané

en: Operation
jv: Operasi

en: Empty
jv: Kosong

en: Default value
jv: Biji gawan
