Webform Calculation Components (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: Percentage
kn: ಪ್ರತಿಶತ
