Webform Calculation Components (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Width
lt: Plotis

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Empty
lt: Tuščia

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: Percentage
lt: Procentas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lt: Padaryti laukelį nekeičiamą. Naudinga kai reikalinga nekeičiama, standartinė reikšmė.

en: Average submission length in words (ex blanks)
lt: Vidutinis pateikimo ilgis žodžiais (be tuščių)

en: Non-empty
lt: Ne tuščia

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: Examples: $, #, -.
lt: Pavyzdžiai: $, #, —.

en: Examples: lb, kg, %.
lt: Pavyzdžiai: m, kg, %.

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Unique
lt: Unikalus

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lt: Patikrinti, kad visos šio laukelio reikšmės būtų unikalios. Tokios pačios reikšmės nebus galima įvesti antra kartą.

en: Hidden element (less secure, changeable via JavaScript)
lt: Paslėptas elementas (mažiau saugus, keičiamas naudojant JavaScript)
