Webform Calculation Components (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Unique
my: တစ်ခုတည်း (၎င်းနှင့်တူသည့် အခြားအရာမရှိ/တစ်ခုတည်းဖြစ်သည့်အရာ)
