Webform Calculation Components (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Width
nl: Breedte

en: Operation
nl: Bewerking

en: Empty
nl: Leeg

en: Maxlength
nl: Maximale lengte

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Left Blank
nl: Leeg gelaten

en: User entered value
nl: Gebruiker vulde de volgende waarde in

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
nl: Veld alleen-lezen maken. Geschikt voor het instellen van een vaste standaardwaarde.

en: Average submission length in words (ex blanks)
nl: Gemiddelde lengte van inzending in woorden (zonder spaties)

en: Non-empty
nl: Niet leeg

en: Division
nl: Afdeling

en: Leaving blank will use the default size.
nl: Als u dit leeg laat, zal de standaardgrootte worden gebruikt.

en: Examples: $, #, -.
nl: Voorbeelden: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
nl: Voorbeelden: lb, kg, %.

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Unique
nl: Uniek

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
nl: Controleer dat alle ingevulde waarden voor dit veld uniek zijn. Er mag niet tweemaal dezelfde waarde worden gebruikt.

en: Secure value (allows use of all tokens)
nl: Veilige waarde (gebruik van tokens toegestaan)

en: Hidden element (less secure, changeable via JavaScript)
nl: Verborgen element (minder veilig, kan gewijzigd worden via JavaScript)

en: The placeholder will be shown in the field until the user starts entering a value.
nl: De plaatshouder wordt in het veld getoond totdat de gebruiker een waarde invult.

en: Addition
nl: Toevoeging
