Webform Calculation Components (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Width
oc: Largor

en: Operation
oc: Operacion

en: Empty
oc: Void

en: Default value
oc: Valor per defaut
