Webform Calculation Components (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Width
ta: அகலம்

en: Operation
ta: செயல்

en: Empty
ta: காலி

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
