Webform Calculation Components (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
