Webform Calculation Components (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Width
ast: Anchu

en: Operation
ast: Operación

en: Empty
ast: Ermu
