Webform Calculation Components (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Width
az: Eni

en: Empty
az: Boş

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
