Webform Calculation Components (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Width
el: Πλάτος

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Empty
el: Κενό

en: Maxlength
el: Μέγιστο μήκος

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Left Blank
el: Έμεινε κενό

en: User entered value
el: Ο χρήστης εισήγαγε την τιμή

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
el: Δημιουργία του πεδίο ως μη-τροποποιήσιμο. Χρήσιμο όταν θέλει κάποιος να θέσει τιμές που δεν μπορούν να αλλάξουν.

en: Average submission length in words (ex blanks)
el: Μέσο μήκος υποβληθέντων στοιχείων σε λέξεις (πχ. κενά)

en: Non-empty
el: Μη-κενό

en: Leaving blank will use the default size.
el: Αν μείνει κενό, θα χρησιμοποιηθεί το προεπιλεγμένο μέγεθος.

en: Examples: $, #, -.
el: Παραδείγματα: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
el: Παραδείγματα: lb, kg, %.

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης
