Webform Calculation Components (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
