Webform Calculation Components (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Width
he: רוחב

en: Operation
he: פעולה

en: Empty
he: ריק

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Left Blank
he: נותר ריק

en: User entered value
he: משתמש הזין ערך

en: Average submission length in words (ex blanks)
he: ממוצע אורך הגשה במילים (ללא רווחים)

en: Examples: $, #, -.
he: דוגמאות: $, #, -.

en: Placeholder
he: שומר מקום
