Webform Calculation Components (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
