Webform Calculation Components (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Width
ku: پانی

en: Operation
ku: کردار

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
