Webform Calculation Components (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Width
mr: लांबी

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
