Webform Calculation Components (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Empty
ps: تش
