Webform Calculation Components (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Operation
th: การปฏิบัติการ
