Webform Calculation Components (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Width
be: Шырыня

en: Operation
be: Аперацыя

en: Empty
be: Пусты

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
