Webform Calculation Components (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Operation
bg: Действие

en: Empty
bg: Празно
