Webform Calculation Components (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Width
bs: Širina

en: Default value
bs: Defaultne postavke
