Webform Calculation Components (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Width
ca: Amplada

en: Operation
ca: Operació

en: Empty
ca: Buit

en: Maxlength
ca: Longitud màxima

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Left Blank
ca: En blanc

en: User entered value
ca: L'usuari ha introduït un valor

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
ca: Fes aquest camp no editable. Útil per establir un valor per defecte inalterable.

en: Average submission length in words (ex blanks)
ca: Longitud mitjana en paraules (excepte blancs)

en: Non-empty
ca: No-buit

en: Leaving blank will use the default size.
ca: Si el deixeu en blanc s'utilitzarà la mida predeterminada.

en: Examples: $, #, -.
ca: Exemples: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
ca: Exemples: lb, kg, %.

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Unique
ca: Únic

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
ca: Comprova que tots els valors introduïts en aquest camp són únics. No es permet utilitzar el mateix valor dues vegades.

en: Secure value (allows use of all tokens)
ca: Valor segur (permet l'ús de tots els tokens)

en: Hidden element (less secure, changeable via JavaScript)
ca: Element ocult (menys segur, modificable via JavaScript)

en: The placeholder will be shown in the field until the user starts entering a value.
ca: El marcador es mostrarà en el camp fins que l'usuari comenci a entrar un valor.
