Webform Calculation Components (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Operation
eo: Operacio

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
