Webform Calculation Components (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Width
fa: عرض

en: Operation
fa: عملکرد

en: Empty
fa: خالی

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Placeholder
fa: جایگذار
