Webform Calculation Components (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Width
gl: Ancho

en: Operation
gl: Operación

en: Empty
gl: Valeiro

en: Maxlength
gl: Lonxitude máxima

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Leaving blank will use the default size.
gl: Deixándoo en branco utilizarase o tamaño por defecto.

en: Examples: $, #, -.
gl: Exemplos: $, #, -.
