Webform Calculation Components (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Width
hr: Širina

en: Operation
hr: Operacija

en: Empty
hr: Prazno

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
