Webform Calculation Components (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Width
hu: Szélesség

en: Operation
hu: Művelet

en: Empty
hu: Üres

en: Maxlength
hu: Legnagyobb hosszúság

en: Percentage
hu: Százalék

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Left Blank
hu: Kitöltetlen

en: User entered value
hu: A felhasználó által megadott érték

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
hu: A mező szerkeszthetőségének letiltása. Hasznos az alapértelmezett, állandó értékkel rendelkező mezőknél.

en: Average submission length in words (ex blanks)
hu: A válaszok átlagos hossza szavakban (a szóközök nem számítanak bele)

en: Non-empty
hu: Nem üres

en: Division
hu: Divízió

en: Leaving blank will use the default size.
hu: Ha üres, marad az alapértelmezett méret.

en: Examples: $, #, -.
hu: Például $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
hu: Például kg, cm, %.

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Unique
hu: Egyedi

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
hu: Az összes mező értékének egyediségét ellenőrizni kell. Ugyanaz az érték nem használható kétszer.

en: Number of decimals
hu: Tizedesjegyek száma

en: Secure value (allows use of all tokens)
hu: Biztonságos érték (minden vezérjel használatát engedélyezi)

en: Hidden element (less secure, changeable via JavaScript)
hu: Rejtett elem ( kevésbé biztonságos, JavaScript segítségével változtatható)

en: The placeholder will be shown in the field until the user starts entering a value.
hu: Amíg a felhasználó nem kezd el gépelni a mezőbe, a helykitöltő fog látszani.
