Webform Calculation Components (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Width
km: ទទឹង

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Empty
km: ទទេ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
