Webform Calculation Components (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Width
mn: Өргөн

en: Empty
mn: Хоосон
