Webform Calculation Components (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Width
sk: Šírka

en: Operation
sk: Operácia

en: Empty
sk: Prázdne

en: Maxlength
sk: Maximálna dĺžka

en: Percentage
sk: Percent

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Left Blank
sk: Nevyplnených

en: User entered value
sk: Pužívateľmi zadaných hodnôt

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
sk: Urobí toto pole needitovateľným. To je užitočné ak chcete nastaviť nezmeniteľnú predvolenú hodnotu.

en: Average submission length in words (ex blanks)
sk: Priemerná dĺžka odoslaných údajov v slovách (okrem prázdnych)

en: Non-empty
sk: Neprázdnych

en: Leaving blank will use the default size.
sk: Ak necháte pole prázdne, použije sa predvolený rozmer.

en: Examples: $, #, -.
sk: Napríklad: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
sk: Napríklad: lb, kg, %.

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec
