Webform Calculation Components (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Width
sl: Širina

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
