Webform Calculation Components (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
