Webform Calculation Components (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Unique
bo: མཚུངས་མེད
