Webform Calculation Components (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Width
ka: სიგანე

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
