Webform Calculation Components (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Width
ne: चौडाई

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान
