Webform Calculation Components (7.x-2.0-rc1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Width
eu: Zabalera

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Empty
eu: Hutsik

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Left Blank
eu: Hutsik utzia

en: Non-empty
eu: Ez dago hutsik

en: Examples: $, #, -.
eu: Adibideak: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
eu: Adibideak: lb, kg, %.
