Webform Calculation Components (7.x-2.0-rc1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Width
lv: Platums

en: Operation
lv: Operācija

en: Empty
lv: Tukšs

en: Maxlength
lv: Maksimālais garums

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Left Blank
lv: Atstāt tukšu

en: User entered value
lv: Lietotāja ievadītā vērtība

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lv: Padarīt šo lauku nelabojamu. Noderīgi iestatot nemaināmu noklusēto vērtību.

en: Non-empty
lv: Netukšs

en: Leaving blank will use the default size.
lv: Atstājot tukšu, tiks izmantots noklusētais izmērs.

en: Examples: $, #, -.
lv: Piemēri: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
lv: Piemēri: lb, kg, %.

en: Unique
lv: Unikāls

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lv: Atzīmēt, ka visas ievadītās vērtības ir unikālas. Viena un tā pati vērtība nevar tikt izmntota divreiz.
