Webform Calculation Components (7.x-2.0-rc1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Width
pl: Szerokość

en: Operation
pl: Czynność

en: Empty
pl: Pusty

en: Maxlength
pl: Maksymalna długość

en: Percentage
pl: Procenty

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Left Blank
pl: Zostaw puste

en: User entered value
pl: Użytkownik podał wartość

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
pl: Zaznacz, aby pole stało się nieedytowalne. Przydatne w przypadku ustawianie domyślnej i niezmiennej wartości.

en: Average submission length in words (ex blanks)
pl: Średnia długość zgłoszenia w słowach (bez spacji)

en: Non-empty
pl: Niepusty

en: Leaving blank will use the default size.
pl: Pozostaw puste, aby użyć domyślnego rozmiaru.

en: Examples: $, #, -.
pl: Przykłady: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
pl: Przykłady: lb, kg, %.

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Unique
pl: Unikalne

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
pl: Zaznacz jeżeli wszystkie wpisywane wartości dla tego pola są unikalne. Ta sama wartość nie może zostać użyta dwukrotnie.

en: Secure value (allows use of all tokens)
pl: Bezpieczna wartość (można używać wzorców)

en: Hidden element (less secure, changeable via JavaScript)
pl: Ukryty element (mniej bezpieczne, modyfikowalny przez JavaScript)

en: The placeholder will be shown in the field until the user starts entering a value.
pl: Zaślepka zostanie wyświetlona w polu dopóki użytkownik nie zacznie wpisywać wartości.
