Webform Calculation Components (7.x-2.0-rc1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Width
et: Laius

en: Operation
et: Operatsioon

en: Empty
et: Tühi

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Unique
et: Ainulaadne
