Webform Calculator (7.x-2.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Hidden
ja: 非表示

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Precision
ja: 精度

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Token values
ja: トークン値

en: Examples: $, #, -.
ja: 例: $、#、-

en: Examples: lb, kg, %.
ja: 例: lb、kg、%

en: Prefix text placed to the left of the field
ja: フィールドの左側に表示される接頭辞のテキスト

en: Postfix text placed to the right of the field
ja: フィールドの右側に表示される接尾辞のテキスト

en: Formula
ja: 書式
