Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Width
be: Шырыня

en: Hidden
be: Схаваць

en: Webform
be: Анкета

en: Precision
be: Дакладнасць

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
be: !name не можа быць даўжэй, чым %max знакаў, але зараз %length знакаў больш.
