Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Width
et: Laius

en: Hidden
et: Peidetud

en: Webform
et: Veebivorm

en: Precision
et: Täpsus

en: Error message
et: Veateade

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
et: !name ei tohi olla pikem, kui %max tähte. Hetkel on pikkus %length tähte.

en: Formula
et: Valem
