Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Width
he: רוחב

en: Hidden
he: מוסתר

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Precision
he: דיוק

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Examples: $, #, -.
he: דוגמאות: $, #, -.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
he: השדה !name לא יכול להכיל יותר מאשר %max תוים, אבל יש בו כרגע %length תוים.
