Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Width
lv: Platums

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Webform
lv: Webforma

en: Width of the textfield.
lv: Teksta ievades lauka platums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Token values
lv: Aizņemtās vērtības

en: Leaving blank will use the default size.
lv: Atstājot tukšu, tiks izmantots noklusētais izmērs.

en: Examples: $, #, -.
lv: Piemēri: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
lv: Piemēri: lb, kg, %.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
lv: "!name" nevar būt garāks par %max simboliem, bet patreiz tas ir %length simbolus garš.
