Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Width
nl: Breedte

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Webform
nl: Formulier

en: Width of the textfield.
nl: Breedte van het tekstvak

en: Precision
nl: Precisie

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Token values
nl: Tokenwaardes

en: Leaving blank will use the default size.
nl: Als u dit leeg laat, zal de standaardgrootte worden gebruikt.

en: Examples: $, #, -.
nl: Voorbeelden: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
nl: Voorbeelden: lb, kg, %.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
nl: !name mag niet langer zijn dan %max tekens maar is momenteel %length tekens lang.

en: Prefix text placed to the left of the field
nl: Prefix-tekst aan de linkerkant van het veld geplaatst

en: Postfix text placed to the right of the field
nl: Suffix-tekst aan de rechterkant van het veld geplaatst

en: Formula
nl: Formule
