Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Width
ar: العرض

en: Hidden
ar: مخفي

en: Precision
ar: الدقة

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
ar: لا يمكن أن يتجاوز !name ‏%max حرفاً إلا أن طوله الحالي %legnth حرفاً.
